Zaloguj    Moje konto    Moje wiadomości
     Start     Zadaj pytanie     Rejestracja     Wyszukiwarka     Nowe posty     Szukamy moderatorów     Kontakt  
Usugodawca internetowy
Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bobik
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 64
Skąd: Kalisz
PostWysłany: 17/01/2008, 10:13    Temat postu: Usugodawca internetowy Odpowiedz z cytatem

Witam uprzejmie prosze o porade w nastepujacej kwestii. Czy moge odstapic od umowy na swiadczenie uslugi internetowej, jesli zostala ona zawarta w dniu 10. 01. 2007, bez podawania przyczyn ? umowa zostala zawarta w lokalu klienta i nie zawiera zadnych punktow, pozwalajacych poinformowac klienta o zasadach rozwiazania umowy. Umowa zostala zawarta na moje indywidualne zlecenie. Czy w takiej sytuacji przysluguje mi prawo do odstapienia od umowy, do 10 dni od daty podpisania jej ? dziekuje pozdrawiam
Powrót do góry
Profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
google_adsense

Google



Wysłany: 17/01/2008, 10:13    Temat postu: Google AdSense

Powrót do góry
student
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 186
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 17/01/2008, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Art. 2. 1. Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
Powrót do góry
Profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobik
Stały bywalec
Stały bywalec


Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 64
Skąd: Kalisz
PostWysłany: 17/01/2008, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje bardzo za informacje.
Powrót do góry
Profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu