Zaloguj    Moje konto    Moje wiadomości
     Start     Zadaj pytanie     Rejestracja     Wyszukiwarka     Nowe posty     Szukamy moderatorów     Kontakt  
NIELEGALNY układ urzędniczo-prokuratorsko-sądowy w Krakowie
Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jarswiDołączył: 25 Sie 2021
Posty: 1
PostWysłany: 25/08/2021, 19:32    Temat postu: NIELEGALNY układ urzędniczo-prokuratorsko-sądowy w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią poniżej. Jestem w samym środku układu urzędniczo-prokuratorsko-sądowego. Mam na to dowody. Jestem tego układu ofiarą i cierpią na tym moi rodzice. Szukam wszędzie pomocy bo jestem już dosłownie pod ścianą.

JAK ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO MOŻE MI POMÓC TO BARDZO BARDZO PROSZĘ!!!

Jestem mieszkańcem Krakowa. Od wielu lat w tym mieście Prezydentem jest Jacek Majchrowski. Przez te lata człowiek ten z tego miasta zrobił sobie prywatny folwark w którym On i jego „świta" bezkarnie robią co chcą. Policja, prokuratura a nawet sądy tuszują nieprawidłowości urzędników miejskich. Sytuacja zaczyna się robić szokująca. Cierpią na tym mieszkańcy miasta.

Jestem jedną z bardzo poszkodowanych osób przez ten swoistego rodzaju „układ". Chcąc zainteresować sytuacją w której się znalazłem (a jest to sytuacja trudna i poważna) stworzyłem stronę internetową na której zamieściłem relacje z mojej walki o prawa, godność i normalne traktowanie. Na stronie zamieściłem skany dokumentów aby w pełni uwiarygodnić to co opisuję.

Ostatnio urzędnicy chcąc „mnie przełamać" zaczęli nękać moich rodziców. Bardzo schorowanych i niesamodzielnych. Na stronie jest mocno ten wątek opisany.

Serdecznie zapraszam do lektury tej strony. Bardzo proszę o przeglądnięcie i jeśli będą Państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu ze mną.

Oto adres strony na której wszystko jest opisane: www.jarswi.pl

To nie jest żart. To jest strona z opisem ponad 15 lat łamania prawa przez urzędników a także ewidentnej obrony urzędników przez organa ścigania i sądy.

Jeśli będzie taka możliwość bardzo proszę o pomoc w moim trudnym położeniu. Nie mam już żadnego pola działania. Na profesjonalnego prawnika mnie nie strać.

DLA ADMINISTRATORÓW FORUM: nie jestem żadną instytucją a strona którą podaje nie jest w żaden sposób komercyjna. To jest moja prywatna witryna
Powrót do góry
Profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
google_adsense

GoogleWysłany: 25/08/2021, 19:32    Temat postu: Google AdSense

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu