Zaloguj    Moje konto    Moje wiadomości
     Start     Zadaj pytanie     Rejestracja     Wyszukiwarka     Nowe posty     Szukamy moderatorów     Kontakt  
Postanowienie o zawieszeniu dochodzenia
Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
czekoladka123Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 1
PostWysłany: 06/07/2018, 21:20    Temat postu: Postanowienie o zawieszeniu dochodzenia Odpowiedz z cytatem

Otrzymałam postanowienie o zawieszeniu dochodzenia prowadzone przeciwko podejrzanemu o czyn z art. 191 par. 2 kk. Zawiesznie na podstawie art. 22 par. 1 kpk.
W zawiadomieniu podałam jeden adres podejrzanego oraz dwa numery telefonów, potem podejrzany wysłał list do taty w którym podał inny adres- to też zostało przedstwione w sprawie. Kolejny numer telefonu z którego dzwonił do taty. Na portalach społeczniościowych posiada profil, a nawet dwa, z których uporczywie mnie nęka, zniesławia.
Zgłosiłam również czyn z art. 190a kk, art. 191a kk. Podejrzany w dalszym ciągu mnie nęka, pisze do innych osób, rozsyła moje nagie zdjęcia (zaznaczam, że nie były one robione za moją zgodą oraz nie wiedziałam, że jest on w ich posiadaniu).
a prokuratura teraz zawiesza dochodzenie??? Czy mogę zgłosić zażalenie?? Co powinnam ująć w takim zażaleniu? Skoro podałam 3 adresy (matki, ojca i adres z listu poleconego) cztery numery telefonu, dwa niki na portalu społecznościowym. Czy organy nie mają dostępu do możliwości namierzenia?? Otrzymałam informację ustną od policjanta, że podejrzany dzwonił do prokuratora i miał się tam zjawić, a teraz zawieszono dochodzenie?? On czuje się bezkarny, gra na nosie wszystkim i unika wszystkiego, a mnie w dalszym ciągu nęka i stosuje przemoc psychiczną wobec mnie.
Powrót do góry
Profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
google_adsense

GoogleWysłany: 06/07/2018, 21:20    Temat postu: Google AdSense

Powrót do góry
robson
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 2950
PostWysłany: 10/11/2018, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
W pierszej kolejności należałoby udać się do prokuratury i dokonać wglądu w akta sprawy, zobaczyć co zostało ustalone, czy dotarli do niego.
Powrót do góry
Profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu