Zaloguj    Moje konto    Moje wiadomości
     Start     Zadaj pytanie     Rejestracja     Wyszukiwarka     Nowe posty     Szukamy moderatorów     Kontakt  
Czy partner matki moze zamieszkac w mieszaniu bez podzialu m
Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jarek19933



Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 1
PostWysłany: 02/11/2021, 20:31    Temat postu: Czy partner matki moze zamieszkac w mieszaniu bez podzialu m Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim mam pytanie czy partner matki ( nowy maz ) może zamieszkać w mieszkaniu jeszcze nie podzielonym pomiędzy rodzicami podkreślę ze mieszkam z mama i siostra i czy jest szansa na uniemożliwienie tego ?
Powrót do góry
Profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
google_adsense

Google



Wysłany: 02/11/2021, 20:31    Temat postu: Google AdSense

Powrót do góry
amadia66
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 13234
Skąd: opolskie
PostWysłany: 03/11/2021, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może, skoro to mąż a nie partner. Podstawa: art. 28 ust.1 ze znakiem 1 kodeksu rodzinnego.
Powrót do góry
Profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu