Zaloguj    Moje konto    Moje wiadomości
     Start     Zadaj pytanie     Rejestracja     Wyszukiwarka     Nowe posty     Szukamy moderatorów     Kontakt  
Nieprowadzenie działalności konkurencyjnej
Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
roman123321Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 1
PostWysłany: 06/06/2018, 11:28    Temat postu: Nieprowadzenie działalności konkurencyjnej Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem agentem ubezpieczeniowym, chciałbym zmienić firmę w której pracuję. W umowie jest jednak taki zapis(nie do końca go rozumiem)
Mam Taki zapis w umowie:
Przedstawiciel zobowiązuje się do niepodejmowania zarówno w czasie trwania Umowy jak i po jej rozwiązaniu albo wygaśnięciu jakichkolwiek działań mogących wyrządzić szkodę Spółce, Towarzystwu lub innym podmiotom, na rzecz których Przedstawiciel wykonuje czynności określone w umowie, w tym stanowiących czyny nieuczciwej konkurencji. W szczególności Przedstawiciel zobowiązuje się do niepodejmowania:
a)jakichkolwiek działań, osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich, mających na celyu skłonienie jakiegokolwiek Klienta towarzystwa lub innego Klienta pozyskanego za pośrednictwem Spółki, do rozwiązania łączącej go z Towarzystwem lub innym podmiotem umowy, w tym również umowy ubezpieczenia.
b)jakichkolwiek działań, osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich, mających na celu skłonienie innego przedstawiciela do rozwiązania umowy łączącej tego przedstawiciele za Spółką.

Rozmawiałem z dyrektorem oddziału i on twierdzi, że ten zapis w umowie obowiązuje mnie dożywotnio. Czyli nigdy nie będę mógł podpisać umowy z klientami obecnej firmy.
Czy tak jest w rzeczywistości, proszę o pomoc.
pozdrawiam.
Powrót do góry
Profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
google_adsense

GoogleWysłany: 06/06/2018, 11:28    Temat postu: Google AdSense

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu